CWT KPL-065S-II Power AC Adapter 48V 1.875A 90W CWT48V1.875A90W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewCWT48V1.875A90W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.875A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT48V1.875A90W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter