CWT CAM075241 Power AC Adapter 24V 3.1A 74.4W CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ
Qty.
  • Item Name:NewCWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ
  • InPut:100-240V-50/60Hz 1200mA
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.1A
  • Adapter Power: 74.4W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :450g
  • Dimension( L x W x H ):133.50 x 58.10 x 32.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:New Grade > 95%.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    CAM075241 AC Adapter,
    • Model:
      [CWT CAM075241 Power AC Adapter 2]
    • 9444 Units in Stock
    CWT CAM075241 Power AC Adapter 24V 3.1A 74.4W CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CWT CAM075241 Power AC Adapter 24V 3.1A 74.4W CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CWT CAM075241 Power AC Adapter 24V 3.1A 74.4W CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.