CWT CAD120241 Power AC Adapter 24V 5A 120W CWT24V5A120W-4Pin-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewCWT24V5A120W-4Pin-ZZYF
  • InPut:100-240V 50-60Hz 2.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin