CWT 48V 1.35A AC/DC Adapter CWT48V1.35A65W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewCWT48V1.35A65W-5.5x2.1mm
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.35A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Dimension( L x W x H ):116.10 x 53.70 x 31.10mm
  • Note:No magnetic ring on the output wire.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT48V1.35A65W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter