CWT 2ABF060R Power AC Adapter 48V 1.25A 60W CWT48V1.25A60W-2line
Qty.
  • Item Name:NewCWT48V1.25A60W-2line
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: 2 Lines
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT48V1.25A60W-2line Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    2ABF060R AC Adapter,
    • Model:
      [CWT 2ABF060R Power AC Adapter 48]
    • 9444 Units in Stock
    CWT 2ABF060R Power AC Adapter 48V 1.25A 60W CWT48V1.25A60W-2line Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CWT 2ABF060R Power AC Adapter 48V 1.25A 60W CWT48V1.25A60W-2line adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CWT 2ABF060R Power AC Adapter 48V 1.25A 60W CWT48V1.25A60W-2line AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.