CWT 24V 3.1A AC/DC Adapter CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ
Qty.
  • Item Name:NewCWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.1A
  • Adapter Power: 74.4W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :450g
  • Dimension( L x W x H ):133.50 x 58.10 x 32.40mm
  • Note:New Grade > 95%.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    CAM075241 AC Adapter,
    • Model:
      [CWT 24V 3.1A AC/DC Adapter CWT2]
    • 9444 Units in Stock
    CWT 24V 3.1A AC/DC Adapter CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CWT 24V 3.1A AC/DC Adapter CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CWT 24V 3.1A AC/DC Adapter CWT24V3.1A74.4W-4PIN-ZFYZ AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.