COMPQA 310413-002 Power AC Adapter 15V 2A 30W COMPQA15V2A30W-sickle-tip
Qty.
  • Item Name:NewCOMPQA15V2A30W-sickle-tip
  • InPut:100-120/220-240~1.0/0.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Tip Mote: Sickle tip
  • Weight( Adapter only ) :288g
  • Dimension( L x W x H ):125.50 x 52.80 x 29.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x COMPQA15V2A30W-sickle-tip Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    Compatible Part Numbers:
    PA-1440-5C5 AC Adapter, 310362-001 AC Adapter, 310413-002 AC Adapter,
    • Model:
      [COMPQA 310413-002 Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    COMPQA 310413-002 Power AC Adapter 15V 2A 30W COMPQA15V2A30W-sickle-tip Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the COMPQA 310413-002 Power AC Adapter 15V 2A 30W COMPQA15V2A30W-sickle-tip adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the COMPQA 310413-002 Power AC Adapter 15V 2A 30W COMPQA15V2A30W-sickle-tip AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.