CLEVO P722-3EP Power AC Adapter 20V 15A 300W CHICONY20V15A300W-4Holes
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY20V15A300W-4Holes
  • InPut:100~240V~4.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 15A
  • Adapter Power: 300W
  • Adapter Plug Size: 4 holemm
  • Weight( Adapter only ) :1600g
  • Dimension( L x W x H ):208.56 x 114 x 50.41mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Used, Tested, Working And Appearance 95% Grade New.( Brand New = 100% )