CLEVO NP3240(N240JU) Power AC Adapter 19V 4.22A 80W FUJITSU19V4.22A80W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFUJITSU19V4.22A80W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.3-0.7A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.22A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :277g
  • Dimension( L x W x H ):139.70 x 56.10 x 29.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FUJITSU19V4.22A80W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter