CLEVO D-9T Power AC Adapter 20V 11A 220W LS20V11A220W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS20V11A220W-4PIN
  • InPut:100-240V~,50-60Hz,3A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 11A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :1185g
  • Dimension( L x W x H ):201.70 x 83.50 x 48.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Genuine LiShin Adapter, not new,with good funtion, compatible with Liteon 20V 11A Adapter