CITIZEN IDP-3240 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W LCD24V2.5A60W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewLCD24V2.5A60W-3PIN
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 3-PINmm
  • Weight( Adapter only ) :210g
  • Dimension( L x W x H ):114.8 x 50.9 x 30.2mm