CISIO 9951 IP PHONE Power AC Adapter 48V 0.917A 44W DELTA48V0.917A44W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA48V0.917A44W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240v~ 0.9A 47-63Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 0.917A
  • Adapter Power: 44W
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA48V0.917A44W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    EADP-48EB B AC Adapter,
    • Model:
      [CISIO 9951 IP PHONE Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    CISIO 9951 IP PHONE Power AC Adapter 48V 0.917A 44W DELTA48V0.917A44W-7.4x5.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISIO 9951 IP PHONE Power AC Adapter 48V 0.917A 44W DELTA48V0.917A44W-7.4x5.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISIO 9951 IP PHONE Power AC Adapter 48V 0.917A 44W DELTA48V0.917A44W-7.4x5.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.