CISCO WLAN2500 SERIES WIRELESS CONTROLLER Power AC Adapter 48V 1.67A 80W DETAL48V1.67A80
Qty.
CISCO WLAN2500 SERIES WIRELESS CONTROLLER Power AC Adapter 48V 1.67A 80W DETAL48V1.67A80W-2pin
  • Item Name:NewDETAL48V1.67A80W-2pin
  • InPut:100-240V~1500mA 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Plug Size: 2Pinmm
  • Weight( Adapter only ) :415g
  • Dimension( L x W x H ):133.21 x 58.16 x 31.49mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:48v 1670mA