CISCO WEBEX UNIT Power AC Adapter 12.3V 7A 86W FSP12.3V7A86W-5.5x2.5mm-G
Qty.
  • Item Name:NewFSP12.3V7A86W-5.5x2.5mm-G
  • InPut:100-240V 2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12.3V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 86W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Brand New Genuine Item.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12.3V7A86W-5.5x2.5mm-G Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [CISCO WEBEX UNIT Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO WEBEX UNIT Power AC Adapter 12.3V 7A 86W FSP12.3V7A86W-5.5x2.5mm-G Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO WEBEX UNIT Power AC Adapter 12.3V 7A 86W FSP12.3V7A86W-5.5x2.5mm-G adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO WEBEX UNIT Power AC Adapter 12.3V 7A 86W FSP12.3V7A86W-5.5x2.5mm-G AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.