CISCO SG350-10P Power AC Adapter 54V 1.66A 90W FSP54V1.66A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP54V1.66A90W-4PIN
  • InPut:100-240V~ 1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.66A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :415g
  • Dimension( L x W x H ):132.90 x 58.20 x 32.10mm