CISCO SG300-10PP Power AC Adapter 54V 1.67A 90W FSP54V1.67A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP54V1.67A90W-4PIN
  • InPut:100-240V, 1.2A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: 4pin