CISCO LINKSYS SPA2100 ANALOG VOIP Power AC Adapter 5V 2A 10W CISCO5V2A10W-5.5x2.5mm-UK
Qty.
  • Item Name:NewCISCO5V2A10W-5.5x2.5mm-UK
  • InPut:100-240V~0.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :147g
  • Dimension( L x W x H ):68.70 x 45.00 x 27.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CISCO5V2A10W-5.5x2.5mm-UK Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    PSM11R-050 AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO LINKSYS SPA2100 ANALOG VOI]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO LINKSYS SPA2100 ANALOG VOIP Power AC Adapter 5V 2A 10W CISCO5V2A10W-5.5x2.5mm-UK Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO LINKSYS SPA2100 ANALOG VOIP Power AC Adapter 5V 2A 10W CISCO5V2A10W-5.5x2.5mm-UK adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO LINKSYS SPA2100 ANALOG VOIP Power AC Adapter 5V 2A 10W CISCO5V2A10W-5.5x2.5mm-UK AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.