CISCO ATA187-I1-A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz~0.5A
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :110g
  • Dimension( L x W x H ):65.56 x 44.57 x 32.22mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    LS50V20A AC Adapter,
    • Model:
      [CISCO ATA187-I1-A Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    CISCO ATA187-I1-A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CISCO ATA187-I1-A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CISCO ATA187-I1-A Power AC Adapter 5V 2A 10W LINKSYS5V2A10W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.