CISCO 341-100575-01 Power AC Adapter 53V 1.5A 79.5W LITEON53V1.5A79.5W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewLITEON53V1.5A79.5W-2PIN
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.93-0.47A
  • Adapter Output Voltage: 53V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 79.5W
  • Adapter Plug Size: 2Pinmm
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Dimension( L x W x H ):150.68 x 65.28 x 36.83mm