CINTIQ 21UX Power AC Adapter 12V 6.67A 80W LS12V6.67A80W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewLS12V6.67A80W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V~,50/60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.67A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Tip Mote: 4pin