CHROME PA-1650-29 Power AC Adapter 12V 5A 60W CHROME12V5A60W-4.5x2.8mm-US
Qty.
  • Item Name:NewCHROME12V5A60W-4.5x2.8mm-US
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60H
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 4.5x2.8mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :253g
  • Dimension( L x W x H ):70.50 x 70.50 x 28.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Not new, but can be used
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHROME12V5A60W-4.5x2.8mm-US Laptop AC Adapter