CHICONY W024R010L Power AC Adapter 12V 2A 24W CHICONY12V2A24W-2.5x1.0mm-US
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY12V2A24W-2.5x1.0mm-US
  • InPut:100-240V~MAX 0.6A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 2.5x1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :132g
  • Dimension( L x W x H ):76.90 x 34.10 x 49.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY12V2A24W-2.5x1.0mm-US Laptop AC Adapter