CHICONY A18-135P1A Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W ACER19.5V9.23A180W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewACER19.5V9.23A180W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240~2.34A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm