CHICONY A18-065N3A Power AC Adapter 19V 3.42A 65W CHICONY19V3.42A65W-BulleTip
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V3.42A65W-BulleTip
  • InPut:100-240V 1.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 4.0 x 1.7mm