CHICONY A16-135PIB Power AC Adapter 19.5V 6.92A 135W CHICONY19.5V6.92A135W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V6.92A135W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~1.8A Max 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 6.92A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Adapter Tip Mote: Purple port For Acer Series
  • Weight( Adapter only ) :430g
  • Dimension( L x W x H ):145.50 x 65.50 x 31.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This ac adapter is suitable for Acer NITRO 5, 7 Series Laptop.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V6.92A135W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter