CHICONY A12-065N2A Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF
Qty.
  • Item Name:NewChicony19V3.42A65W-4pin-LZRF
  • InPut:100-240V 1.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 pin
  • Weight( Adapter only ) :235g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Left , right -
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    A065R062L AC Adapter, A12-065N2A AC Adapter, K786-C46 AC Adapter,
    • Model:
      [CHICONY A12-065N2A Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    CHICONY A12-065N2A Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the CHICONY A12-065N2A Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the CHICONY A12-065N2A Power AC Adapter 19V 3.42A 65W Chicony19V3.42A65W-4pin-LZRF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.