CHICONY A065R035L Power AC Adapter 19V 2.1A 40W APD19V2.1A40W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewAPD19V2.1A40W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~, 50-60Hz, 1A Max
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):96 x 42 x 28.97mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD19V2.1A40W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter