CHICONY 19V 7.89A AC/DC Adapter CHICONY19V7.89A150W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V7.89A150W-7.4x5.0mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.89A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Note: A pin in center
  • Weight( Adapter only ) :625g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19V7.89A150W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter