CHICONY 19.5V 16.9A AC/DC Adapter CHICONY19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Note: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :1130g
  • Dimension( L x W x H ):195.70 x 96.50 x 33.10mm
  • Note:Apperance New Grade > 97%.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter