*Brand NEW*YQ-1201F-120-7500 12V 7.5A AC/DC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:
Model:YQ-1201F-120-7500
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 7.5A
Connecter Size:5.5*2.5mm/2.1mm
  • Model:
    [*Brand NEW*YQ-1201F-120-7500 12V]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*YQ-1201F-120-7500 12V 7.5A AC/DC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*YQ-1201F-120-7500 12V 7.5A AC/DC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*YQ-1201F-120-7500 12V 7.5A AC/DC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.