*Brand NEW*XINGYUAN White Wall-Mounted 24V 2.7A Power Adapter XY65S-240270VQ-UW DC Charg
Qty.
*Brand NEW*XINGYUAN White Wall-Mounted 24V 2.7A Power Adapter XY65S-240270VQ-UW DC Charging Cable 65W Transformer
Item Name:
Brand:XINGYUAN
Power Adapter Model:XY65S-240270VQ-UW
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V
Power: 2.7A 65W
Interface:5.5*2.1mm
Color:
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*XINGYUAN White Wall-M]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*XINGYUAN White Wall-Mounted 24V 2.7A Power Adapter XY65S-240270VQ-UW DC Charg Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*XINGYUAN White Wall-Mounted 24V 2.7A Power Adapter XY65S-240270VQ-UW DC Charg adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*XINGYUAN White Wall-Mounted 24V 2.7A Power Adapter XY65S-240270VQ-UW DC Charg AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.