*Brand NEW*Universal 100-240V NSA36EH-12030004 Adapter Xiaodu P20 PRO Learning Machine C
Qty.
Brand New NSA36EH-12030004 Power Adapter
For Xiaodu Learning Machine P20 PRO
Output: 12V DC 3A (36W)
Connector: 4.0×1.7mm Right Angle DC Plug