*Brand NEW*Suitable for Shengji SJ-15040009 Power Adapter 15V4A Power Cord Charger Power
Qty.
*Brand NEW*Suitable for Shengji SJ-15040009 Power Adapter 15V4A Power Cord Charger Power Supply
Description
Brand NEW & High-Stability Power Supply for Shengji SJ-15040009 Devices
Brand: Universal (High-Quality Replacement, Compatible with Shengji)
Model:
15V4A (Suitable for Shengji SJ-15040009 Power Adapter)
Specifications:
15V4A Power Supply: 15V DC 4A 60W (60W total power, perfect match Shengji SJ-15040009)[1]
Output Polarity: Center Positive (100% match Shengji original equipment, avoid damaging the device)
DC Connector: Standard 5.5mm x 2.5mm Barrel Jack (Shengji original size, direct fit, plug-and-play, suitable for high-current devices)[3]
Housing: Flame‑retardant ABS, heat‑resistant, compact wall‑mount design (save space in home/office, 94V-0 flame retardant standard)[4]
Package Included:
1x 15V4A AC DC Switching Power Supply (US Plug, suitable for Shengji SJ-15040009)
1x Output Power Cord (5.5mm x 2.5mm, fit Shengji SJ-15040009, cable delivery included)