*Brand NEW*SRX320-PWR-75W 12v 6.25A 75W AC Adapter Genuine Delta ADP-75AR B Junpier P/N
Qty.
*Brand NEW*SRX320-PWR-75W 12v 6.25A 75W AC Adapter Genuine Delta ADP-75AR B Junpier P/N 740-066487 Power Supply
Item Code: DELTA12V6.25A75W-5.5x2.5mm
Input: 100-240V 1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 6.25A
Adapter Power: 75W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-75AR B AC Adapter
740-066487 AC Adapter
SRX320-PWR-75W AC Adapter
Fit Machine Model:
Juniper
JUNIPER: SRX320 SERIES, NETWORKS SRX320 SERVICES GATEWAY.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*SRX320-PWR-75W 12v 6.]
  • 3533 Units in Stock
*Brand NEW*SRX320-PWR-75W 12v 6.25A 75W AC Adapter Genuine Delta ADP-75AR B Junpier P/N Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*SRX320-PWR-75W 12v 6.25A 75W AC Adapter Genuine Delta ADP-75AR B Junpier P/N adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*SRX320-PWR-75W 12v 6.25A 75W AC Adapter Genuine Delta ADP-75AR B Junpier P/N AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.