*Brand NEW*QL030S-1202500C 12V 2.5A 3A AC/DC Adapter Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:QL030S-1202500C
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 2.5A 3A
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*QL030S-1202500C 12V 2]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*QL030S-1202500C 12V 2.5A 3A AC/DC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*QL030S-1202500C 12V 2.5A 3A AC/DC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*QL030S-1202500C 12V 2.5A 3A AC/DC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.