*Brand NEW*Panasonic 24V 750mA 18W AC/DC Adapter S0188WC2400075 LED LT0623 LT0633 Power
Qty.
*Brand NEW*Panasonic 24V 750mA 18W AC/DC Adapter S0188WC2400075 LED LT0623 LT0633 Power Supply
Item Name:
Brand:Panasonic
Model:S0188WC2400075
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:24V 750mA
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Panasonic 24V 750mA 1]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Panasonic 24V 750mA 18W AC/DC Adapter S0188WC2400075 LED LT0623 LT0633 Power Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Panasonic 24V 750mA 18W AC/DC Adapter S0188WC2400075 LED LT0623 LT0633 Power adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Panasonic 24V 750mA 18W AC/DC Adapter S0188WC2400075 LED LT0623 LT0633 Power AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.