*Brand NEW*Original UPBRIGHT PA-150HBW 15V 9A 15V 8A 15V 7A 6A 10A AC Adapter Power Supp
Qty.
*Brand NEW*Original UPBRIGHT PA-150HBW 15V 9A 15V 8A 15V 7A 6A 10A AC Adapter Power Supply
Item Name:
Brand:UPBRIGHT
Model:PA-150HBW
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:15V 9A 15V 8A 15V 7A 6A 10A
Connecter Size:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original UPBRIGHT PA-]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original UPBRIGHT PA-150HBW 15V 9A 15V 8A 15V 7A 6A 10A AC Adapter Power Supp Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original UPBRIGHT PA-150HBW 15V 9A 15V 8A 15V 7A 6A 10A AC Adapter Power Supp adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original UPBRIGHT PA-150HBW 15V 9A 15V 8A 15V 7A 6A 10A AC Adapter Power Supp AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.