*Brand NEW*Original NORDIC POWER SA165L-24U 24V 2.8A 67.2W power adapter with dedicated
Qty.
*Brand NEW*Original NORDIC POWER SA165L-24U 24V 2.8A 67.2W power adapter with dedicated port
Item Name:
Brand:NORDIC POWER
Power Adapter Model: SA165L-24U
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:24V 2.8A 67.2W
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original NORDIC POWER]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original NORDIC POWER SA165L-24U 24V 2.8A 67.2W power adapter with dedicated Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original NORDIC POWER SA165L-24U 24V 2.8A 67.2W power adapter with dedicated adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original NORDIC POWER SA165L-24U 24V 2.8A 67.2W power adapter with dedicated AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.