*Brand NEW*Original LEADMAN 12V 2A 5V 2A AC ADAPTER KY-05036S12 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:LEADMAN
Model:KY-05036S12
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 2A 5V 2A
Connecter Size:6pin
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable Free fit your country
Condition: NEW New, 1 Year Warranty 30-Days Money Back
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original LEADMAN 12V]
  • 2432 Units in Stock
*Brand NEW*Original LEADMAN 12V 2A 5V 2A AC ADAPTER KY-05036S12 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original LEADMAN 12V 2A 5V 2A AC ADAPTER KY-05036S12 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original LEADMAN 12V 2A 5V 2A AC ADAPTER KY-05036S12 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.