*Brand NEW*Original KPTEC 19V 2.1A 40W AC Adapter K40V190210E1 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:KPTEC
Model:K40V190210E1
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 2.1A 40W
Connecter Size:3.5*1.35mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original KPTEC 19V 2.]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*Original KPTEC 19V 2.1A 40W AC Adapter K40V190210E1 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original KPTEC 19V 2.1A 40W AC Adapter K40V190210E1 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original KPTEC 19V 2.1A 40W AC Adapter K40V190210E1 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.