*Brand NEW*Original HOIOTO ADS-65HI-19A-1 19050E 19V 2.58A AC Adapter Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:HOIOTO
Model:ADS-65HI-19A-1 19050E
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 19V 2.58A
Connecter Size:5.5*2.5mm
  • Model:
    [*Brand NEW*Original HOIOTO ADS-6]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original HOIOTO ADS-65HI-19A-1 19050E 19V 2.58A AC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original HOIOTO ADS-65HI-19A-1 19050E 19V 2.58A AC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original HOIOTO ADS-65HI-19A-1 19050E 19V 2.58A AC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.