*Brand NEW*Original GVE 12V 10A AC ADAPTER GM152-1201000-F Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:GVE
Model:GM152-1201000-F
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 10A
Connecter Size:4pin
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original GVE 12V 10A]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original GVE 12V 10A AC ADAPTER GM152-1201000-F Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original GVE 12V 10A AC ADAPTER GM152-1201000-F Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original GVE 12V 10A AC ADAPTER GM152-1201000-F Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.