*Brand NEW*Original FSP065-RHAC2 12V 5.42A 65W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FSP
Model:FSP065-RHAC2
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 12V 5.42A
Connecter Size:5.5*2.5mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original FSP065-RHAC2]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*Original FSP065-RHAC2 12V 5.42A 65W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original FSP065-RHAC2 12V 5.42A 65W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original FSP065-RHAC2 12V 5.42A 65W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.