*Brand NEW*Original FSP FSP025-RAAM 5V 5A / 25W AC ADAPTER Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FSP
Model:FSP025-RAAM
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:5V 5A / 25W
Connecter Size:5.5*2.1mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable Free fit your country
Condition: NEW New, 1 Year Warranty 30-Days Money Back
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original FSP FSP025-R]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original FSP FSP025-RAAM 5V 5A / 25W AC ADAPTER Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original FSP FSP025-RAAM 5V 5A / 25W AC ADAPTER Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original FSP FSP025-RAAM 5V 5A / 25W AC ADAPTER Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.