*Brand NEW*Original FSP 12V 7A 84W AC ADAPTER FSP084-DHAN3 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:FSP
Model:FSP084-DHAN3
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 12V 7A
Connecter Size:5.5*2.5mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original FSP 12V 7A 8]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*Original FSP 12V 7A 84W AC ADAPTER FSP084-DHAN3 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original FSP 12V 7A 84W AC ADAPTER FSP084-DHAN3 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original FSP 12V 7A 84W AC ADAPTER FSP084-DHAN3 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.