*Brand NEW*Original 19V 1.31A 25W AC Adapter SOY-1900131CN Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:SOY-1900131CN
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 1.31A 25W
Connecter Size:5.5*2.5mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original 19V 1.31A 25]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original 19V 1.31A 25W AC Adapter SOY-1900131CN Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original 19V 1.31A 25W AC Adapter SOY-1900131CN Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original 19V 1.31A 25W AC Adapter SOY-1900131CN Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.