*Brand NEW*Original 10V 3A 30W AC ADAPTER AD30ACV100300 Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:AD30ACV100300
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:10V 3A
Connecter Size:5.5*2.5mm
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Original 10V 3A 30W A]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*Original 10V 3A 30W AC ADAPTER AD30ACV100300 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Original 10V 3A 30W AC ADAPTER AD30ACV100300 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Original 10V 3A 30W AC ADAPTER AD30ACV100300 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.