*Brand NEW*OEM 12V 1.5A AC ADAPTER ADSO248T-W120150 Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:OEM
MODER NO:ADSO248T-W120150
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V 1.5A
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:5.5*2.1mm
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*OEM 12V 1.5A AC ADAPT]
  • 533 Units in Stock
*Brand NEW*OEM 12V 1.5A AC ADAPTER ADSO248T-W120150 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*OEM 12V 1.5A AC ADAPTER ADSO248T-W120150 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*OEM 12V 1.5A AC ADAPTER ADSO248T-W120150 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.