*Brand NEW*NBS65A240200M2 MASS POWER 24V 2A AC/DC Adapter Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:MASS POWER
Model:NBS65A240200M2
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:24V 2A
Adapter Plug Size:5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
  • Model:
    [*Brand NEW*NBS65A240200M2 MASS P]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*NBS65A240200M2 MASS POWER 24V 2A AC/DC Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*NBS65A240200M2 MASS POWER 24V 2A AC/DC Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*NBS65A240200M2 MASS POWER 24V 2A AC/DC Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.