*Brand NEW*MWY-EG220-AC1201000 Water Softener Purifier 12V~1000mA Power Adapter AC12V1A
Qty.
Item Name:
Power Adapter Model:MWY-EG220-AC1201000
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output voltage:AC12V 1A
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*MWY-EG220-AC1201000 W]
  • 4232 Units in Stock
*Brand NEW*MWY-EG220-AC1201000 Water Softener Purifier 12V~1000mA Power Adapter AC12V1A Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*MWY-EG220-AC1201000 Water Softener Purifier 12V~1000mA Power Adapter AC12V1A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*MWY-EG220-AC1201000 Water Softener Purifier 12V~1000mA Power Adapter AC12V1A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.